Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 жовтня 2018 року
Відзначили День села в Арсеновичах

«Село моє, для мене ти єдине, як мати рідна, як саме життя, як хліб землі, як пісня лебедина» -  саме такими словами нещодавно у мальовничому селі Арсеновичі розпочалося святкування Дня села. В обідню пору біля сільському клубу зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого, зручно розташувавшись на зеленому пагорбі.
Свято відкрилося з концертної програми, в якій аматори сцени радували всіх присутніх народними піснями, українськими жартами, і дарували хороший настрій. Особливо приємно було споглядати за молодшими учасниками дійства. Їхні пісні змушували кожного посміхнутися.
З щирими словами привітань від імені голови райдержадміністрації Віктора Козака до жителів села і гостей звернувся заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, який у своєму виступі зазначив, що День села – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Також Аркадій Михайлович побажав місцевим жителям, щоб  у кожному домі лунав дитячий сміх, панувало щастя і благополуччя, а Арсеновичі були цікавим,  квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповнюватиметься теплом, радістю і надією на краще.
Велицький сільський голова Віктор Ковальчук  подякувала всім трудівникам села, ветеранам за сумлінну багаторічну працю, яку віддав кожен з них, аби село жило і розвивалось
Після святкового концерту для учасників заходу працювала польова кухня та проведено розіграш святкової лотереї.
Молодь ввечері досхочу могла повеселитися на дискотеці. По закінченню розваг людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини на свято.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація