Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 жовтня 2018 року
1 жовтня людство відзначає Міжнародний день людей похилого віку.
Свято було запроваджене за ініціативи ООН. Генеральна Асамблея закликає представників влади, громадські організації, бізнесструктури, а також всіх людей на землі звернути і зосередити свою увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління.
Сьогодні, з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович, директор територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Георгій Корнієвський, голова Ковельської районної організації  ветеранів України Валентина Січкар відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного проживання с. Облапи, щоб разом з працівниками територіального центру поспілкуватися з підопічними цього закладу.
На даний час в домі для престарілих нараховується 17 пенсіонерів, з них 6 чоловік інвалідів з різними групами, яких обслуговують 10 чоловік персоналу.
Отримання одного підопічного обходиться 170 гривень в день, близько 62 гривень іде на чотириразове харчування. Кожен віддає на проживання 75 відсотків своєї пенсії. Зрозуміло, що можна порахувати кошти на продукти, на забезпечення побутових умов, на заробітну плату персоналу і медикаменти... Але неможливо знайти вимір для душевного тепла, яке віддає стареньким і хворим дружній, щирий колектив, який очолює Надія Миронюк.
В кімнатах будинку престарілих тепло, тихо і затишно. Тут блочна система, у затишних кімнатах мешкає по двоє-троє або четверо осіб, санвузол облаштований за всіма вимогами. Має заклад усе необхідне кухонне устаткування, сучасну пральну машину, комфортні меблі у вестибюлі та телевізор.
Як зазначив під час зустрічі заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, влада району приділяє максимум уваги відділенню стаціонарного догляду для постійного проживання с. Облапи.
Аркадій Михайлович побажав від імені голови райдержадміністрації Віктора Козака, щоб жилося у цьому закладі всім затишно і дружньо, щоб Бог послав здоров’я його мешканцям і працівникам.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович підкреслила, що кожна людина похилого віку повинна жити в атмосфері турботи, чим і займається служба соціального захисту.
Представники районної влади оглянули умови проживання, поспілкувалися з  його  мешканцями та вручили  з нагоди свята солодкі подарунки, а аматори місцевого будинку культури с. Облапи подарували приступнім пісенні вітання.

 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація