Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 жовтня 2018 року
1 жовтня в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман. Нарада відбулася за участю голови районної ради Андрія Броїла, заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка. В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ та організацій району звітували про проведену на минулому тижні роботу та планували її на поточний робочий тиждень.
Про надзвичайні ситуації в районі та заходи з їх ліквідації доповів в. о. начальника Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Олександр Грицюк. Посадовець зазначив, що 27 вересня в с. Дубове працювала група піротехнічних робіт Управління ДНС у Волинській області, яка знешкодиола на території райну 6 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська проінформувала про хід виконання доручення голови облдержадміністрації від 25 вересня 2018 року №6669/17/2-18 щодо інформування населення району про актуальні вакансії на провідних підприємствах області. У своїй доповіді Лариса Іванівна відмітила, що з метою забезпечення орієнтованого на клієнта підходу під час підбору роботи громадянам, які шукають роботу і підбору персоналу на замовлення роботодавців інформація щодо вакантних посад провідних підприємств області, а саме ПрАТ «СКФ Україна», Modern-Expo Croup, Кромберг енд Шуберт, ДП «ЛРЗ»МОТОР», ТОВ «Континіум Тпрейд», ТзОВ «Порт Сіті Груп», ПП Марковець Віктор Миколайович, ПП «РЕММЕБЛІ», ТзОВ «БРАМА-СВІТ» доведена до відома сільських, селищних голів району, міськрайонного центру зайнятості, розміщена на стенді в ЦНАПі Ковельської райдержадміністрації.
Про вручення «пакунків малюка» доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович. Олена Григорівна зазначила, що починаючи з 1 вересня 2018 року,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512,  здійснюється надання адресної соціальної одноразової натуральної допомоги при народженні дитини. Перші «пакунки малюка» (одноразову натуральну допомогу від держави) отримали 15 сімей району.
Також посадовець відмітила, що «Бейбі-бокси» містять усе найнеобхідніше для малюків у перші місяці їхнього життя: від підгузків до одягу. Загалом – 25 найменувань: одяг різного розміру, згідно з сіткою від 0 до 3 місяців та від 3 до 6 місяців: шкарпетки, шапочки, боді; бавовняні пелюшки і такі, що не пропускають вологу;  підгузки; дві ковдри великого розміру (тепла і більш легка), які дитина зможе використовувати до 3 років; матрац; сама коробка, яка може бути використана як люлька для малюка; спеціальний термометр для немовлят із гнучким носиком, який попереджає травмування; термометр для води; пустушка; гігієнічні набори для немовля і молодої мами; інформаційні буклети для молодих матусь і татусів про те, як правильно годувати грудьми, як дивитися за дитиною, що дитині потрібно у перші найбільш вразливі місяці життя тощо.
Начальник відділу культури  райдержадміністрації Тетяна Матяшук повідомила щодо участі у фестивалі традиційної національної культури  «Український коровай-сузір’я» делегації з Ковельського району.  
Під час наради також були розглянуті питання щодо підготовки до початку опалювального сезону, підготовки до урочистих заходів з нагоди Дня працівників освіти та відзначення в районі Дня захисника України.
По завершенню оперативної наради перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, закликав усіх до активної участі в них.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація