Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 жовтня 2018 року
Дорогі мешканці району, всі, хто пов’язав своє життя з музикою!
Прийміть найширші вітання зі святом - Міжнародним днем музики, який був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО й щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня.
Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі, незалежно від національності, віку та соціального статусу. Музика – найщиріше мистецтво, яке дає змогу висловити найсвітліші почуття, дарує дивовижні емоції та радість. З плином часу змінюються напрямки й смаки, але музика залишається вічною, щодня наповнюючи радістю мелодій життя кожної людини.
Особливі вітання адресуємо тим землякам, хто присвятив своє життя музиці, став професійним композитором, музикантом, виконавцем. Своєю творчою працею та силою мистецтва ви звеличуєте рідний край, прославляєте Україну, бо музика не визнає кордонів. 
Зичимо вам натхнення, творчих успіхів і нових досягнень, мистецької жаги у серці та душі, здоров'я, радості та плідної праці на довгі роки! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани та творчі мрії, а кожен день вашого життя буде сповнений світлої музики, яка надихає до життєвих перемог. 
 
З повагою,
Віктор Козак,голова районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова районної ради

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація