Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 жовтня 2018 року
                                                     Шановні ветерани, люди поважного віку!
1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні - це також і День ветерана. І ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які Ви пронесли через усе своє життя. Бути Вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. 
Відрадно, що ветерани Ковельщини завжди брали активну участь у громадському житті району, у кожному населеному пункті діють ветеранські організації. Приємно бачити поважних гостей і в рядах учасників художньої самодіяльності району, у глядацьких залах під час святкових урочистостей, на заходах, що стосуються суспільно-політичного життя. Нам направду важливі Ваша участь і Ваша думка, до якої намагаємося завжди дослухатися.
Тож,  у цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!
 
 
З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації
Андрій Броїло, голова районної ради

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація