Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Інформація про розвиток малого і середнього підприємництва в Ковельському районі за І півріччя 2018 року
З метою створення сприятливих умов для започаткування та ефективного провадження підприємницької діяльності при райдержадміністрації працює центр надання адміністративних послуг.
Центр надає 116 адміністративних послуг, які включають: 6 послуг по сектору архітектури та містобудування Ковельської райдержадміністрації, 7 послуг по управлінню соціального захисту населення Ковельської райдержадміністрації, 21 послугу по відділу державної реєстрації Ковельської райдержадміністрації, 12 послуг по управлінню Держгеокадастру у Ковельському районі, 1 послугу по Ковельському районному відділу управління Державної міграційної служби України у Волинській області, 6 послуг Ковельського районного відділу ДРАЦС, 4 органів місцевого самоврядування Ковельського району, 6 послуг центральних органів виконавчої влади, 53 послуги територіальних органів виконавчої влади.
В звітному періоді суб’єктам звернень Центром надано 5598 адміністративних послуг.
За даними Ковельської ОДПІ станом на 01 липня 2018 року в районі зареєстровано 575 юридичних осіб, з них до суб’єктів малого бізнесу належить 227 юридичних осіб, що становить 39,5% до зареєстрованих.
За І півріччя 2018 року від суб’єктів малого підприємництва надійшло 21775,5 тис. грн. у вигляді податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, що складає 43,3% до загальних надходжень.
Також, на обліку у Ковельській ОДПІ знаходиться 1046 громадян – суб’єктів господарської діяльності, з них, як таких, що отримують витяг з реєстру платників єдиного податку – 655. Ними сплачено до бюджету 3354,7 тис. грн.
З метою забезпечення вільного доступу підприємців, їх громадських об’єднань до інформації органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань регуляторної діяльності та поліпшення бізнес-середовища на веб-сайті райдержадміністрації створено розділ з питань регуляторної діяльності, адміністративних послуг, який постійно оновлюються. Також на веб-сайті опубліковуються матеріали з питань податкового законодавства
    Інформація щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які плануються продати на земельних торгах розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони» та на сайті Головного управління Держгеокадастру у Волинській області.
Для задоволення потреб населення району у продуктах харчування за доступними цінами проводяться ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції.
У січні–червні 2018 року було проведено 37 сільськогосподарських  ярмарки за участю місцевих товаровиробників фермерських господарств та одноосібників району.

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація