Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
У Городищі відкрили дитячий майданчик
У Городищі відкрили дитячий майданчик
До великого православного свята і престольного празника – Успіння Пресвятої Богородиці – у селі Городище приурочили направду важливу для сільських жителів подію – відкриття новозбудованого ігрового майданчика для дітей. Тож по завершенні служби у Свято-Успенській церкві громада вирушила на дитмайданчик, а заодно – відбулося його освячення.
Цього дня розділити радість із тутешніми жителями та привітати із престольним святом прибули голова райдержадміністрації Віктор Козак, Дубівський сільський голова Роман Троцюк. Посадовці взяли участь у богослужінні, а потому – і у церемонії відкриття дитячого майданчика, котрий розмістили саме неподалік храму.
Хоч село невеличке, втім серед жителів – багато сімей, котрі виховують діток, а відтак малечі донедавна не було де бавитися. Тож щира радість переповнювала дітей і дорослих, адже мінімальний набір для організації дозвілля дітей уже є, а з часом , спільними силами, вдасться достатньо його облагородити.
-    Шановне товариство, любі дітки! – мовив Віктор Теодосійович. – Зі святом Вас та із хоч маленькою, однак важливою подією – відкриттям ігрового майданчика. Безперечно, найбільш приємною і очікуваною вона є для дітей, - зазначив голова райдержадміністрації, і наочним підтвердженням його словам стали діти, котрі не полишали спускову гірку, гойдалки та пісочницю навіть у час освячування майданчика та виголошення вітальних слів посадовцями. – Миру усім нам, любові і добра, міцного здоров’я та душевного спокою, - завершив Віктор Козак.
Поміж іншим, Віктор Теодосійович розповів, що ідея, яку вдалося втілити у стислі терміни, зародилася у спілкуванні із місцевим жителем – депутатом районної ради, підприємцем Валерієм Миронюком, а відтак – була радо підтримана Дубівською сільською радою, на що було виділено 80 тис. грн. із місцевого бюджету.  Спільними силами вдалося залучити меценатів – зокрема, підтримку надали керівник СТОВ «Ратнівський аграрій» Леонід Чернецький та СТзОВ «Облапське» Леонід Самчук, директор СЛАТ «Тур» Олександр Смаль, робочі руки доклали тутешні чоловіки.
Роман Троцюк, вітаючи присутніх, зазначив, що територія, на котрій звели майданчик, була необлагороджена, у процесі роботи очистили її від порослі, тож у перспективі планують площу, що межує з майданчиком, перетворити на скверик.
У свою чергу, староста сіл Городище, Гредьки та Красноволя Петро Олексюк пообіцяв дбати про новий об’єкт на території села, а святі отці подякували, що звели його саме біля церкви, мовляв, дітям буде додатковий стимул іти на службу до храму разом із батьками.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація