Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
Інформаційний семінар «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад».
Сьогодні, 3 липня   2018 року,  голова районної державної адміністрації Віктор Козак, у рамках робочого візиту, працює в обласній державній адміністрації. 
Зокрема, Віктор Теодосійович бере  участь в інформаційному семінарі  «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад».  Організатор семінару – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства  України. Насичена програма семінару передбачає детальний розгляд та аналіз ключових аспектів  у сфері допомоги уряду Німеччини у напрямку  нергоефективності: діяльність та перспективи, діяльності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства щодо впровадження реформ у сфері енергоефективності в Україні, інструментів державної підтримки енергоефективних заходів у житловому секторі та  щодо кращих практик реалізації енергоефенктивних заходів Волинської області.
Традиційно про результати роботи, в рамках робочого відрядження, Віктор Теодосійович поінформує посадовців райдержадміністрації під час чергової робочої наради у райдержадміністрації.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація