Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 липня 2018 року
Шановні ковельчани та жителі Ковельщини!
Дорогі ветерани!


Від щирого серця вітаємо Вас з 74-ю річницею визволення нашого краю від нацистських  загарбників!
Щороку ми згадуємо про славетні сторінки історії нашого краю, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих солдатів,  партизанів, підпільників, жителів Ковельщини. Ми славимо подвиг народу, який у смертельній боротьбі з ворогом звільнив наш край від іноземного поневолення і примножив його велич.
В цей складний для України час, коли тривають збройні конфлікти, ви являєтесь прикладом виконання військового обов’язку для бійців української армії, які знаходяться на Сході нашої крани та зберігши своє бойове братерство, піднімаєте бойовий дух захисників територіальної цілісності України та являєтесь взірцями для молодих воїнів Збройних Сил України.
Наш святий та непорушний обов’язок сьогодні – зробити все для процвітання нашої громади, нашого краю, нашої країни! Зберегти надбане пращурами та примножувати здобуте. Тільки разом, у злагоді один з одним, повазі та шані ми здатні це зробити на благо рідної землі. Адже найбільша наша сила в єдності!
Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям краю мирного неба, міцного здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша рідна Ковельська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою,
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації, депутат Волинської обласної ради
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація