Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 липня 2018 року
Вчителі району успішно закінчили навчання та отримали сертифікати очного курсу «Нової української школи»

В новому навчальному році в Ковельському районі буде створено 63 перших класів, де школярі навчатимуться за новими стандартами.
5 липня 63 вчителі району успішно пройшли навчання та отримали сертифікати очного курсу з підвищення кваліфікації «Нової української школи».
В рамках навчання вчителів згідно типової освітньої програми підготовки вчителів 1-х класів «Нової української школи» було проведено три навчальні сесії 21-22 лютого, 28-30 березня, 5-14 червня. Курс створено спільно Міністерством освіти і науки України та студією онлайн-освіти EdEra за участі громадської спілки "Освіторія".
У реформі «Нова українська школа» багато рішень народжуються вперше та вперше застосовуються в нашій системі освіти. Використання сучасних технологій – дистанційного курсу – одне з таких рішень. Воно формувалося з урахуванням величини завдання – перепідготувати  вчителів початкової школи, які повинні пройти підвищення кваліфікації в обмежені терміни часу.
Під час очної сесії вчителі опрацювали: концепцію «Нової української школи»; новий Державний стандарт початкової освіти; типові освітні програми, базовий навчальний план, планування на тиждень, планування на день; фізичне середовище, навчальні центри/освітні осередки, навчальні матеріали та їх організація; основні шляхи співпраці з батьками, форми спілкування:формальне й неформальне    спілкування, батьківські збори, індивідуальні зустрічі з батьками, батьківська кімната; інтегроване навчання; формування міжпредметних компетенцій у процесі тематичного навчання,   тематичне планування, планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів в освітніх галузях (мовно-літературна, математична, природнича, інформативна, соціальна і здоров’я збережувальна, громадянська та історична, мистецька тощо; особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ»; гра по-новому навчання по- іншому з Lеgо; погляд в майбутнє (крізь призму педагогіки гри); особливості оцінювання навчальних досягнень учнів; мета і цілі оцінювання у сучасній школі; формувальне оцінювання; технологія порт фоліо; основи інклюзивної освіти.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація