Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 липня 2018 року
Сьогодні, 4 липня 2018 року, відбувся виїзний прийом громадян керівником апарату  райдержадміністрації Степаном Топольським в адміністративному приміщенні Любитівської сільської ради.
Виїзні прийоми громадян керівництвом району – одна із можливостей безпосередньо дізнатися про актуальні проблеми жителів району, аби вчасно та ефективно їх вирішити  та забезпечити  дію Закону України «Про звернення громадян»  в частині практичної реалізації громадянами наданого їм Конституцією України права на  відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі  порушення.
Тож цього дня, згідно затвердженого графіка та як було анонсовано у районних засобах масової інформації, відбувся прийом громадян на базі Любитівської сільради. З метою оперативного вирішення  питань забезпечення соціального захисту населення цієї громади  до участі у прийомі громадян була залучена заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ювченко та начальник Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Інна Самолюк.
Жителі Любитівської сільської ради просили сприяння у вирішенні їх проблем, зокрема  щодо оформлення документів на монетизацію субсидії, призначення допомоги одинокій матері, оформлення державної соціальної допомоги одинокій матері, утримання в належному стані території парку, ремонту доріг місцевого значення в с. Любитів, зняття аварійних дерев поблизу кладовища, вжиття заходів безпеки дітей біля аварійних приміщень колишньої лікарні та ряд інших.
    Загалом  усі громадяни, отримали необхідні відповіді та роз’яснення, а звернення  взяті на контроль.
Окрім того, керівник апарату райдержадміністрації Степан Топольський поспілкувався із працівниками сільської ради на актуальні питання життєдіяльності громади.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація