Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
3 липня 2018 року
Сьогодні, 3 липня, Білорусь святкує День незалежності. Це головне державне свято має й іншу назву – День Республіки. Рішення про святкування Дня незалежності саме 3 липня  було прийнято в ході республіканського референдуму у 1996 році.
В рамках підписаних Угод  про співпрацю  між Ковельською районною державною адміністрацією, Ковельською районною радою Волинської області Республіки Україна та Кобринським райвиконкомом, Кобринською районною Радою депутатів Брестської області Республіки Білорусь голова райдержадміністрації Віктор Козак та голова районної ради Андрій Броїло надіслали вітального листа голові Кобринського райвиконкому Михайлу  Гришкевичу   та голові Кобринської районної Ради депутатів Івану  Довжуку з нагоди національного свята - Дня незалежності Білорусі. 
«З найдавніших часів українців і білорусів єднає спільне історичне
коріння. Білоруси завжди брали активну участь у суспільно-політичному житті України. І на тепер білоруси   разом з нами спільні у прагненні жити у вільній, мирній та незалежній державі. 
Від імені Ковельської районної держаної адміністрації та Ковельської районної ради  прийміть  найщиріші вітання  із Днем незалежності Республіки Білорусь.
Вітаємо усіх жителів Кобринщини, а особливо представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто пройшов війну і розруху, але не втратив віри, а натомість продемонстрував приклад безкорисного служіння своїй Батьківщині, змінюючи  своєю працею кожен день життя країни на краще. Щирі вітання молодому поколінню, котре буде визначати долю Білорусі в майбутньому.
Прийміть шановні, Михайле Михайловичу та Іване Олексійовичу щирі побажання Вам міцного здоров’я та успіхів у державницькій діяльності, а гостинним, щирим, щедрим і працьовитим кобринчанам – нових звершень, миру, добра і процвітання. 
Щиро радіємо українсько – білоруським, а зокрема ковельсько – кобринським взаєминам і маємо надію на їх подальший конструктивний розвиток»», - зазначили у листі Віктор Козак та Андрій Броїло.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація