Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 липня 2018 року
Чергову щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Ковельської райдержадміністрації, територіальних підрозділів  центральних органів виконавчої влади сьогодні, 2 липня 2018 року,   провів голова райдержадміністрації  Віктор Козак. Участь в нараді взяв заступник  голови районної ради Олександр Пасенковський .
На порядку денному - розгляд актуальних питань  життєдіяльності району, підведення  підсумків роботи за тиждень, що минув та планування роботи структурних підрозділів райдержадміністрації в поточному тижні.
Працюючи згідно порядку денного, начальник Ковельського
міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік  повідомив, що  тиждень минув без надзвичайних ситуацій в районі. 
Як зазначила  заступник начальника управління регіонального розвитку, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай  агроформування району ведуть активну підготовку, а окремі з них  розпочали жнивну кампанію  2018  року, щоправда погодні умови останніх днів не сприяють організації відповідних робіт. Першими до обмолоту зернових, зокрема озимого ячменю  та озимого  ріпака приступили  
СТзОВ «Ратнівський аграрій»  і   ТзОВ «В. Прометей».
За інформацією начальника Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Інни Самолюк з  1 липня 2018 року передбачено підвищення показників прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».  У зв`язку з цим переглядається розмір пенсій, який залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 липня цей показник становитиме 1435 гривень. Отже,  підвищення розміру пенсії відбудеться у пенсіонерів, котрі на сьогодні отримують пенсію в розмірі 1373 грн., відтак перерахунку
 підлягає 2 460 пенсійних справ.
З поміж іншого, під час наради  були обговорені питання, що перебувають на особливому контролі у керівництва райдержадміністрації, зокрема,  щодо організації роботи інклюзивно – ресурсного центру,   участі Дубівської та Колодяжненської об’єднаних територіальних громад у Програмі «ULEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.
В підсумку наради голова райдержадміністрації Віктор Козак ознайомив присутніх із заходам суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня, зокрема, щодо проведення наради із керівниками агроформувань, тематичних заходів, приурочених  74-й  річниці визволення  від фашистських загарбників населених пунктів району та м. Ковель, чемпіонату  Ковельського району з футболу, а також озвучив  ряд доручень та першочергових завдань, побажав усім вдалого, результативного робочого тижня.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація