Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
2 липня 2018 року
30 червня у місті Ковелі відбулась подія визначного характеру - тридцять молодих сімей  отримали квартири за програмою Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Зведення багатоквартирного житлового будинку по вулиці Володимира Кияна, 70-Б у Ковелі розпочалося ще у 2007 році,  термін введення в експлуатацію був визначений у дві черги. Відтак, у переддень святкування Дня міста Ковель відбулось офіційне  перерізання стрічки в будинку другої черги.  Розділити свято з щасливими власниками
новеньких  квартир завітало чимало посадовців міста, району та області загалом, серед них і голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Ключі до квартир ковельчанам вручив голова облдержадміністрації Олександр Савченко: «Я бачив історію цих будинків і радію, що 30 сімей мають сьогодні щастя, мають світле майбутнє. І дівчата вже напевно думають, де будуть вазончики, де будуть шторки. Ну а чоловіки думають, де на це все взяти кошти. То ж я Вам бажаю щастя. Нехай в кожну квартиру зайде «домовичок», якого Ви чекаєте. Щоб він Вам крани закручував, сусідів втихомирював, музику приглушував та робив все, що потрібно. Щастя, душевного затишку та побільше посмішок у нових домівках!»

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація