Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 липня 2018 року
Шановні ковельчани!
Прийміть найщиріші вітання із святковим днем вашого населеного пункту – славного Міста залізничників.  У піднесеній атмосфері, велелюдно та урочисто Ви зустрінете це свято, а ми розділимо із Вами цю радість. Бо день міста –  це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. 
Неодноразово ім’я Ковеля звучало у різних рейтингах успішності, імена його мешканців – серед переможців на різних нивах: бо кожен, хто працює над собою, досягає вершин – робить свій внесок у репутацію малої батьківщини, прославляє її.
Та, безперечно, все, чим багате місто, складається із щоденної клопіткої праці, чималих зусиль та любові: до один одного, до справи, яку робите та й, власне, до життя.
Тож, дорогі ковельчани, низький уклін Вам за небайдужість до долі рідного міста, за цілеспрямованість та запал на шляху до нових звершень в ім’я рідного краю.
Бо як інакше, адже Ковель – це місто історичних та культурних традицій, яскравих особистостей, мальовничої природи і щедрої землі. 
Нехай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед ковельчан, а свято стане для Вас ще однією об'єднуючою силою у спільному прагненні зробити місто ще красивішим і щасливішим!

З повагою,
Віктор Козак, голова районної державної адміністрації,
депутат обласної ради,
Андрій Броїло, голова районної ради.

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація