Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 червня 2018 року
«Оберіг нашої державності»
Є дати , які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа безсумнівно відноситься і День Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. Тож напередодні, 27 червня 2018 року, з цієї святкової нагоди – відзначення 22-ої річниця прийняття Головного правового документа, відбулися районні урочистості на базі ПЗОіВ «Оберіг».
Вибір місця проведення заходу – доволі символічний, адже Основний закон України – це також оберіг її державності та демократії. Привітати присутніх, основана частина яких – це діти, що наразі оздоровлюються в закладі, прибули голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Андрій Броїло, серед числа гостей - заступник голови районної ради Олександр Пасеновський, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремі депутати районної ради, громадськість.
До аудиторії звернулися Віктор Козак та Андрій Броїло.
-    Шановні присутні, дорогі дітки! Вітаю усіх Вас із важливим державним святом – Днем Конституції України, - мовив Віктор Теодосійович, а згодом налагодив діалог із дітворою на тему їх знань про це свято і Конституцію зокрема. Малеча впевнено давала відповіді на запитання керівника виконавчої влади району й уважно слухала нову для себе інформацію: «Разом із тим, у Головному Законі визначено не тільки права і свободи громадян, але і їхні обов’язки, - продовжив Віктор Козак. - Для кожного віку – вони свої. Звісно, правил поведінки дітей у Конституцію ніхто не вписував, та всі ми знаємо, що ваш обов’язок – здобувати освіту, (батьки би внесли туди ще бути слухняними), а ми, у свою чергу, маємо гарантувати вам право на щасливе дитинство. Коли ви виростете, будете свідомими громадянами, справжніми українцями – патріотами своєї країни, які неодмінно побудують успішну правову державу. Ми заклали фундамент, а ваше покоління зведе справжній європейський дім, комфортний та затишний для всіх його мешканців – народу України».
Потому голова райдержадміністрації адресував частину промови дорослій частині аудиторії:
- Усі ми, своє чергою, повинні пам`ятати, що держава – це її народ, тобто ми з вами. І від щоденних дій кожного залежить її подальший розвиток, а відтак – і виконання задекларованих у Конституції принципів. Боляче, що ми стали свідками страшного злочину проти нашої держави та її громадян – військового вторгнення Росії та її посягання на нашу територіальну цілісність, незалежність та суверенітет, на найцінніше – життя українців. Будемо вірити, що мир і спокій якомога швидше повернеться на нашу землю, і ніколи не матимуть місця порушення основоположних засад Конституції України!
Цікавим та захопливим видався концерт, у рамках якого співочі колективи та окремі вокалісти виконали низку пісень як веселого, так і глибокого змісту, тож виступи припали до душі дітям і дорослим. Зокрема, своїм співом потішили колектив «Колорит» та малий склад хору « Вишиванка» (Районний будинок культури), дует у складі: Катерини Броїло, Анастасії Гринь  (БК с. Доротище), Дарина Середа (Центр культури і дозвілля смт. Люблинець), Ангеліна Киричук та Анастасія Карпук – Сугак (Люблинецька школа мистецтв), Анастасія Смаль (Ковельська школа мистецтв), Анастасія Міщанчук (БК с. Облапи).  
Насамкінець ведучі побажали миру і злагоди, сил задля подальшої  розбудови нашої держави, становлення добробуту у кожному домі, успіхів на шляху до щасливого майбутнього.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація