Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
27 червня 2018 року
Відбулося позачергове засідання сесії районної ради
27 червня, в центральній районній бібліотеці відбулася позачергове засідання двадцять першої сесії Ковельської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Андрій Броїло. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Козак,  заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, селищні, сільські голови, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій району, керівники правоохоронних органів, представники громадськості.
На порядок денний сесії були внесені питання:
1. Про інформацію начальника міськрайонного управління у Ковельському районі та місті Ковелі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області
2. Про внесення змін до Програми організації та проведення на території району заходів приписки, призову юнаків на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації і матеріально-технічного забезпечення військової частини А1547, загонів територіальної оборони, інших військових формувань, утворених відповідно до чинного законодавства, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, добровольців в Ковельському районі затверджено рішенням районної ради від 25.12.2015 року №2/29.  
3.    Про внесення змін до Районної програми підтримки органів виконавчої влади у Ковельському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2016 року №7/20.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2017 року №18/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».
5.    Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Дрозднівської сільської ради.
6.    Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
7.     Різне.
7.1. Про Звернення Ковельської районної ради Волинської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування гарантованих державою пільг.
7.2. Про підтримку Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до народних депутатів України від Волинської області щодо внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».
За підсумками роботи позачергової сесії районної ради сьомого скликання були прийняті відповідні рішення.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація