Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 червня 2018 року
Випускний у Ковельському промислово-економічному коледжі
Перший місяць літа можна сміливо наректи порою випускників, а  завершальним акордом, хвилюючим святом для учнівської молоді та студентства традиційно є випускні вечори. Цього дня, 26 червня 2018 року, урочистості відбулися і у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького національного технічного університету, тож привітати випускників завітав і голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Юні та красиві, щасливі, усміхнені і водночас – зі слізьми на очах, адже позаду – роки навчання в закладі, котрий устиг стати рідним. Попереду – втілення задумів та планів, та, зрештою, здобуття нових  знань та життєвих уроків.
Педагогічний колектив, випускники, батьки, представники влади зібралися на урочистості з нагоди випускного 2018 року.
Традиційно – щирі слова вітань, нагородження за успішність й інші неодмінні атрибути урочистостей.
Зі словами вітань та щирих зичень до випускників звернувся Віктор Козак, який, до слова, багато років входить до складу державної  екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії згаданого закладу за одним із напрямків.
Віктор Теодосійович побажав випускникам успішного подальшого навчання, у майбутньому – професійних та творчих здобутків, самореалізації, а також усіх людських благ.
-    Цінуйте вашу молодість, беріть від життя лише позитив та будьте впевнені в собі, - додав голова райдержадміністрації.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація