Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 червня 2018 року
Сьогодні, 26 червня в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Козака відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей при Ковельській райдержадміністрації.
У роботі комісії взяли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, відділу освіти, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центру зайнятості, кримінально-виконавчої інспекції Ковельського відділу поліції, МТМО.
На порядок денний були винесені питання про надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації: жителю смт Люблинець на укладення договору дарування майна на ім’я малолітнього онука; жительці с. Кругель на укладання договору дарування житла та земельних ділянок на ім’я доньки, право користування якими мають неповнолітні діти; жительці с. Бахів на укладання договору дарування житлового будинку на ім’я малолітньої дитини.
Також члени комісії розглянули питання про надання висновку органу опіки та піклування райдержадміністрації про доцільність позбавлення батьківських прав жительки с. Дубове стосовно чотирьох малолітніх дітей.
Всі питання були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. У ході засідання члени комісії вяли активну участь у обговоренні, висловили власну думку та внесли свої пропозиції. За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації.
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація