Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
26 червня 2018 року
Посадовець провів виїзний прийом громадян на базі Велицької сільської ради об’єднаної територіальної громади, а також долучився до вирішення окремих актуальних питань із її життєдіяльності.
Участь у прийомі також узяла заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ювченко.
Аркадій Степанюк поспілкувався із керівником органу місцевого самоврядування Віктором Ковальчуком: обговорили проблемні питання, що тривожать місцевий люд. Власне, поміж них і тема транспортного сполучення, дотримання перевізниками графіків руху по маршруту, про оголошення нового тендеру тощо.
Окрім того, Віктор Васильович повідав про одинокого місцевого мешканця – чоловіка літнього віку, за котрим немає кому здійснювати догляд, і поцікавився можливими варіантами державної підтримки за цим напрямком – залучення соціальних працівників по догляду чи поміщення громадянина у відповідний стаціонарний заклад.
Як з’ясувалося, чоловік, 1937 р.н., поховав сина та дружину, мешкає сам у с. Велицьк. Харчі дідусеві приносить дочка останньої дружини, однак вона сама пенсійного віку і не може забезпечити необхідний догляд.
Відтак Аркадій Михайлович навідався до будинку одинокого дідуся, ознайомився із житлово-побутовими умовами, поцікавився станом його здоров’я й оцінкою можливості поміщення до стаціонарного відділення постійного проживання  с. Облапи – структурного підрозділу  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.
Відтак питання делеговано на вирішення у профільні відомства і перебуває під контролем керівництва районної та місцевої влад.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація