Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
25 червня 2018 року
Віктор Козак взяв участь у робочій зустрічі на тему шефства  над військовою частиною, що дислокується у Володимирі-Волинському
Згідно Указу Президента України від 11.02.2016 №44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» за державними адміністраціями закріплюється військові частини для надання останнім матеріально-технічної допомоги. Нині на рівні області та районів триває активна робота щодо організації необхідної підтримки обласною та районними державними адміністраціями допомоги військовій частині А 1008 у ремонті та приведенні до належного стану об'єктів пункту її постійної дислокації.
Попередньо службова міжвідомча нарада відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Савченка, де обговорили варіанти можливого розподілу завдань по наданню допомоги командуванню військової частини у здійсненні ремонту об'єктів її ППД. Зокрема, присутні погодились із необхідністю надати в/ч шефську допомогу будівельними матеріалами та послугами для ремонту об'єктів пункту постійної дислокації.
Цьогоріч частина просить посприяти у оновленні санвузлів у трьох казармах, облаштуванні шиферної покрівлі казарми 2/12 та покрівлі сховища  бронетанкової техніки.
Тож сьогодні, 25 червня 2018 року, голова райдержадміністрації Віктор Козак вирушив у м. Володимир-Волинський, де відбулася робоча зустріч зі згаданої тематики. Про її результати Віктор Теодосійович повідомить на черговій оперативній нараді.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація