Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
25 червня 2018 року
25 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулася щотижнева оперативна нарада з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих, установ району.  Нарада відбулась під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака, за участі голови районної ради Андрія Броїла, заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського.

Учасники наради заслухали інформацію про події надзвичайного характеру, які трапилися протягом тижня в населених пунктах району.
Начальник Ковельського районного відділу УМНС України у Волинській області Володимир Войтанік інформував про пожежу,  яка виникли через необережне поводження з вогнем, в господарській будівлі мешканця смт Голоби та проведені заходи з її ліквідації.
Також Володимир Петрович доповів про пожежу в селі Любитів, де внаслідок несправності димової труби виникло загорання котельні на території деревообробної дільниці. Внаслідок пожежі було знищено дерев’яні конструкції перекриття та дах.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак дав доручення Ковельському МРВ УДСНС України у Волинській області провести обстеження технічного стану всіх пожежних автомобілів в Ковельському районі.
Про завершення навчального року та про  хід оздоровчої кампанії в районі  доповіла Ірина Ревейчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
Ірина Ревейчук повідомила, що в районі завершилося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9 –х класів. 23 червня в районі були проведені випускні вечори і вручені атестати повної загальної середньої освіти, серед яких 8 золотих медалей.
Зокрема, Ірина Федорівна повідомила, що з 18 червня розпочала свою роботу І відпочинкова зміна в таборі «Оберіг». Оздоровчий заклад працює  у звичному режимі,  кадровим та медичним персоналом оздоровча зміна забезпечена. Для дітей з окрім  програми заходів, що будуть відбуватись в ПЗОіВ «Оберіг», буде організована екскурсія в Колодяжненський літературно – меморіальний музей Лесі Українки. З поміж іншого Ірина Федорівна повідомила, що на умовах співфінансування закуплені 15 путівок для оздоровлення та відпочинку дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО у дитячому - оздоровчому таборі «Супутник», а також 4 діток оздоровились в українському дитячому центрі «Молода гвардія» та 7 дітей в дитячому центрі «Артек».
Про забезпечення виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 21 червня 2018 року №371 «Про заходи щодо недопущення розповсюдження на територію району збудника африканської чуми свиней» доповів начальник Ковельського міськрайонного управління Держпродспоживслужби. Микола Петрович відмітив , що як в Європі так і на Україні залишається напружена ситуація по африканській чумі свиней. Станом на 10 червня поточного року у республіці Польща зареєстровано 1358 випадків захворювання серед диких та 13 серед свійських тварин, у республіці Литва – 944 дикі та 5 домашні, в Естонії  - 164 серед диких, у Чехії 28 дикі свині, в Угорщині 18 випадків серед диких свиней та в Румунії 1 випадок серед диких  та 7 серед домашніх тварин. В Україні зареєстровано 375 випадків захворювання на АЧС. З них 274 випадки серед свійських свиней, 88 серед диких та 13 інфікованих об’єктів.  
Також посадовець повідомив, що 16 червня неподалік села Бережці Любомльського було виявлено труп дикого кабана, який загинув від африканської чуми.
18 червня було проведено позачергове засідання ДНПК при обласній державній адміністрації на якому було затверджено план заходів по ліквідації даного захворювання. Впроваджується комплекс протиепізоотичних заходів. У прикордонній зоні проведуть депопуляцію диких свиней, щоб запобігти подальшому розповсюдженню небезпечної хвороби. Також було проведено засідання ДНПК при райдержадміністрації де було розроблено план заходів по недопущенню занесення даного захворювання на території району.
Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Віктор Козак зробив акцент на актуальності питань, порушених на нараді та ефективному їх вирішенні.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація