Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
25 червня 2018 року
Літо – якраз та пора, коли численні населені пункти мальовничої Ковельщини відзначають свої свята. 24 червня 2018 року, пишно і яскраво святкували цей день мешканці с. Городище, що в складі Дубівської ОТГ. Привітати громаду цього дня завітав голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Програми подібних святкувань можна назвати традиційними для кожного села чи селища, одначе окрема громада вносить туди щось своє. Та й, з огляду на її складові, святкування проходять весело та незабутньо.
Цього дня радісна й урочиста атмосфера панувала у Городищі: місцевий люд та численні гості ринули на центральне подвір’я, де й відбулася основна частина заходів: урочистості, святковий концерт, лотерея із розіграшем цінних призів тощо. Паралельно діяли виставки виробів народних ремесел, розваги для малечі, частування кулешем та іншими смаколиками.
Привітати місцевих мешканців цього дня прибули голова райдержадміністрації Віктор Козак, заступник Дубівського сільського голови  з питань виконавчого комітету Микола Гайдучик, представник благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині» Павло Самолюк.
Віктор Козак звернувся до тутешніх жителів із теплими словами привітань та найщиріших зичень, побажав, щоби село розквітало та розвивалося, рівень життя мешканців підвищувався, а переваги від об’єднання у рамках реформи децентралізації з кожним роком ставали все більш відчутними.
Згодом яскравими виступами потішили гостей аматори сцени – колективи та вокалісти закладів культури населених пунктів, що входять до Дубівської ОТГ – сіл Дубове, Вербка, Облапи.
Відтак День села у Городищі вдався на славу!
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація