Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
23 червня 2018 року
Шановні державні службовці та ветерани  державної служби!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем державної служби та 100-річчям започаткування державної служби в Україні!
Побудова сучасної та ефективної держави, яка б відповідала європейським стандартам, неможлива без побудови прозорої та ефективної  системи державного управління, а також професійної, результативної та політично нейтральної державної служби.
Своїм корінням державна служба сягає часі Княжої Русі, за часи козацької держави  Богдана Хмельницького вона набуває свого розвитку. Але,  як окремий інститут державна служба у її нинішньому розумінні – зі статусом державних службовців, розподілом їх посад на виконання функцій із забезпечення державного управління  та отримання заробітної плати з державного бюджету урегульований законом, з’явилась під час Української держави Гетьмана Павла Скоропадського.
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, відданості своїй справі.
Основними цілями і завданнями державної служби в Україні є сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадянського суспільства, захист прав і свобод людини і громадянина, а також з абезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.
Із здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Адже сааме діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, мала винятково важливе значення в розбудові державності.
На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичнее виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці Ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.
Ми віримо, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.
З особливим теплом ми сьогодні згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженному відпочинку. Найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.
Упевнені, що запорукою успішного виконання намічених Вами цілей є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям. Сподіваємося, що слово «чиновник» поступово набиратиме іншого значення і звучання, означаючи: товариськість, розуміння людських проблем і спосіб їх вирішення. Будьмо ж тактовними, ввічливими, толерантними. І цим самим завоюємо ще більшу довіру співвітчизників!
Бажаємо  Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Сердечно зичимо  Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та мирного неба.

Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.
                                                                         Слава Україні!
 
З повагою, 
Віктор Козак, голова Ковельської районної державної адміністрації, депутат обласної ради
Андрій Броїло, голова  Ковельської районної ради.

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація