Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
22 червня 2018 року
Одним із напрямків активної політики зайнятості у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості є сприяння у започаткуванні власної справи безробітними за допомогою різних форм. Однією з таких форм є організація і проведення курсів цільового навчання за напрямком «Підприємець-початківець».
20.06.2017 року за сприянням Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (на базі Ковельського промислово-еконоічного коледжу) за участю завідуючого відділенням Млинівського відділення Рівненського ЦПТО Смалько Анатолія Васильовича та представника Ковельського міськрайонного цетру зайнятості, відбувся випускний іспит, на якому 7 слухачів презентували та успішно захистили свої бізнес-проекти. 
Серед яких: Рибачок Сергій представив бізнес-план на тему: «Надання в аренду і експлуатацію нерухомого майна», Смушок Людмила  – «швейні послуги і ремонт одягу», Примачук Ольга – «Роздрібна торгівля дитячим одягом».
Отже, цілком можливо людям, які є безробітними, взяти долю у власні руки і змінити своє життя на краще. Можливо, дехто з них вагався, коли фахівці центру зайнятості пропонували їм нелегкий шлях підприємництва. Але вони зважилися на це, і тепер ніхто не жалкує, що зробив ці перші кроки.
 
Ковельський міськрайонний центр зайнятості 
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація