Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
21 червня 2018 року
Відповідно до інформації Ради голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство торгівлі США повідомляємо про відкриття нової програми бізнес стажування за напрямком «Регіональний економічний розвиток», що відбудеться у період з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.
Мета програми – обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.
 
 Для участі у стажуванні запрошуються: 
- Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємці.
 - Представники міських, регіональних і неурядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району. 
- Представники університетів/технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці.
 - Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисні організації. 
 
Вимоги до кандидатів: 
- Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу.
 - Посада зі значним рівнем відповідальності. 
- Знання англійської мови необов’язкове. 
Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма SABIT покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування. 
Орієнтовна програма стажування: групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації. 
Варто зауважити, що Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року. 
 
Документи на конкурс:
 1.Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами.
 2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними).
 3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами). 
 
Всі документи необхідно надсилати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia. Shknyeyeva@trade. gov, бажано одним файлом у форматі pdf до вказаного терміну. Якщо розмір файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: www. dropbox. com, www. box. com, www. yousendit. com. 
Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкція з заповнення Анкети додається. Копія Анкети розміщена за посиланням http://glavrada. org/files/regional-economic-development. doc. 
За додатковими питаннями звертатися до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої. Контактна інформація – тел.: + 38 044 521 5222, факс: + 38 044 521 5430, моб. тел.: + 38 063 298 8267, e-mail: Nataliia. Shknyeyeva@trade. gov. 

Управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції

   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація