Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
20 червня 2018 року
Молода, але доволі ініціативна  Колодяжненська об’єднана територіальна громада вправно впроваджує у життя  власні ідеї та  ініціативи, а ще сміливо переймає досвід в організації різного роду заходів, що традиційно відбуваються на районному рівні. 
Відтак,  з метою популяризації  туризму серед учнівської молоді громади, підвищення
рівня туристської майстерності, виховання патріотизму, у лісовому масиві, котрий має назву «Княжа гора», з якої добре видно населені пункти громади, 19 червня стартував перший туристично - краєзнавчий зліт -  змагання учнівської молоді Колодяжненської ОТГ "Юний турист". Учасниками змагань стали учні  закладів загальної середньої освіти сіл Волошки,  Кричевичі, Колодяжне, Скулин, Уховецьк, Черемошне, під вправним  керівництвом та турботою  педагогів шкіл.  Загалом  41 учень  впродовж двох днів  змагались в техніці пішохідного туризму, спортивному орієнтуванні на 
місцевості, у конкурсах художньої самодіяльності, приготуванні бутербродів та конкурсній програмі з туристських навичок.
«Мені дуже приємно, що Колодяжненська громада переймає досвід району і організовує для  дітей справжні туристичні змагання, які мають право на життя і у інших
громадах району. Адже головний результат досягнуто - діти хоч і втомлені, але дуже щасливі, наповнені позитивними емоціями та гарними враженнями. Тому бажаю, аби у керівництва громади і на далі  вистачало ідей, часу, сили для організації такого роду дитячого дозвілля і нехай міцне здоров’я цьому сприяє.», - такими слова звернувся до учасників туристичних змагань  голова районної державної адміністрації Віктор Козак, котрий прибув на закриття та підведення підсумків туристичного зльоту. 
Вітаючи дітей із тим, що віднині туристичний зліт "Юний турист"  стане традиційним, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик щиро подякував за допомогу і підтримку в його організації начальнику служби у справах дітей Сергію Ілюшику райдержадміністрації та  головному спеціалісту -  Любові
Шульгач. Окремі слова подяки головному спеціалісту гуманітарного управління виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради – Лілії Осіпчук, котра взяла на свої тендітні жіночі плечі  усю роботу з підготовки та організації туристичного зльоту.
Ну, а далі відбулось  підведення підсумків змагань, нагородження переможців в усіх видах туризму, вручення подарунків, котрі стануть  у нагоді для подальшого розвитку туризму та щирі оплески. Відрадно, що відзнаки   отримали усі юнацькі команди, а ще команди дорослих і найменший чотирьохрічний турист -Дмитро.
«Табіг, шикуйсь, струнко! Право опустити Державний Прапор України надається переможцям туристичних зльоту  – команді ЗОШ І-ІІ ст. с. Черемошне. Рівняння на прапор!» І горде звучання Державного Гімну України.
Ну, що ж до нових зустрічей!
   
   
   
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації  
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація