Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 червня 2018 року
Повідомляємо, що за інформацією Ради голів державних адміністрацій 21червня 2018 року в м.Київ (пр-т Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza) відбудеться Форум бізнес- і ІТ-лідерів. Участь безкоштовна (обов’язкова попередня онлайн реєстрація). 
На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Крім того, буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем. 
Програма Форуму складається з трьох потоків:
 - Історії успіху і кейси (кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту); 
- Інструменти і технології (кращі практики застосування BPM-I CRM- інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися);
 - Тренінги і майстер-класи (авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії).
Своїм досвідом поділяться представники найбільших компаній: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Paskard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEХ, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор тощо.
Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від представників компанії Terrasoft за телефонами: +38(044) 363-31- 33, +38(095) 924-36-96, а також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.
 
Волинська облдержадміністрація 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація