Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 червня 2018 року
Активна організаційна та творча робота профільних структурних підрозділів райдержадміністрації над формуванням програми перебування у  ПЗОіВ «Оберіг» - на завершальному етапі, адже незадовго  заклад оздоровлення та відпочинку дітей гостинно відчинить двері для малих та юних відпочивальників. Однак перед тим, як відпрацювати її на практиці, посадовці, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, у рамках робочої наради, ще раз детально проаналізували й узгодили кожен пункт направду насиченої та цікавої культурно-розважальної програми. 
Варто зауважити, що цьогоріч вперше до організації дозвілля дітей підійшли максимально всебічно. Зокрема, за кожним днем перебування закріплена конкретна тематика заходів. Посеред них – спортивний, туристичний, навчально-виховний, розважальний напрямки. Згідно програми, на малечу чекають організація та проведення спортивно-туристичної естафети та туристичного крос-походу, проведення бесід на протипожежну
тематику із практичним відпрацюванням рятувально-пожежної техніки, змагання «Веселі старти» й ігрові види спорту, культурно-розважальні заходи, ігрові заняття з української мови та літератури, екскурсії по історичних пам’ятках Ковельщини, та, звісно ж, купання у озері Ухо. А ще – чимало інших веселощів та розваг.
Тож учервгове зібравшись, представники задіяних структурних підрозділів райдержадміністрації – начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук, начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сергій Ілюшик, спеціаліст сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Леонід Юхимук, а також директор ПЗОіВ «Оберіг» Ірина Шворак визначилися із конкретними датами проведення тих чи інших заходів, остаточно узгодили сценарії тощо.
Роман Ярославович, своєю чергою, подякував посадовцям за злагоджену роботу, за відповідальне ставлення до виконання покладених на них завдань. Тож сезон оздоровлення та відпочинку в «Оберезі» мусить видатися цікавим та незабутнім, а проведений тут час піде дітворі лише на користь.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація