Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
12 червня 2018 року
Літо - це чудова пора року. У дітей є прекрасна нагода відпочити, побавитись та набратися сил.
Щоліта фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості проводять профорієнтаційні зустрічі з вихованцями таборів. Одним із етапів «професійної орієнтації» сталипрофесіографічні екскурсії на підприємства Ковельщини.
08 та 11 червня 2018 року спеціалістами Ковельського міськрайонного центру зайнятості  було організовано та проведено професіографічні екскурсіїдо Локомоти́вного депо́ «Ковель» (ТЧ-7) для  діток пришкільного англомовного табору «SMAIL» с.Колодяжно та прищкільного табору Дубівської опорної школи.
Локомоти́вне депо́ «Ковель» (ТЧ-7) — структурний підрозділ служби локомотивного господарства об'єднання «Львівська залізниця».
Розташоване поблизу  одноіменної станції, обслуговує перевезення
Ковельського залізничного вузла. Депо було засноване 1873 року Києво-Брестською залізницею. Роботи з будівництва почалися 1870 року та закінчились 1873 році. Рух поїздів по станції Ковель почався 15 серпня 1873 року. В 1876 року депо отримало 1-й клас майстерності, депо мало довжину 36  м, а для паровозів було вибудовано приміщення на 12 паровозів для обслуговування Києво-Брестської та Привіслянської залізниці.
Послуги, які надає підприємство: 
- послуги з організації перевезень пасажирів залізничним транспортом;
 -послуги із зважування вантажів на залізничному транспорті;
 -послуги маневрові на залізничному транспорті;
-організація вантажних перевезень, послуги з транспортування вантажів 
 -послуги з ремонту тепловозів М62, М62У, 2М62, 2М62У 
Всіх присутніх ознайомили з специфікою підприємства та професіями. Цікаво було порівняти професію машиніста тепловоза колись і тепер. 
Діти із великим захопленням вислухали  екскурсовода та подякували за екскурсію.
Маємо надію, що професіографічні екскурсії, допомогли дітям краще зрозуміти специфіку роботи залізничної справи, та можливо в майбутньому хтось із них вибере професію машиніста  тепловоза, помічника машиніста тепловоза, коваля на молотах і пресах, налагоджувальника колійних машин та механізмів, машиніста крана на залізничному ходу та інші.

Ковельський МРЦЗ

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація