Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 червня 2018 року
Сьогодні, робочий день та зрештою і робочий тиждень голова райдержадміністрації Віктор Козак розпочав із проведення оперативної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Серед учасників наради – голова районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, заступник голови райдержадміністрації Аркадій Степанюк, заступник голови районної  ради  Олександр Пасенковський. Мета зустрічі – підвести підсумки діяльності місцевих органів влади за тиждень, що минув та спланувати роботу усіх структур  на поточний тиждень 
На початку наради  Віктор Козак  повідомив про кадрові зміни,  що відбулись в органах  державної влади, зокрема відповідно до наказу керівника апарату райдержадміністрації  від 11 червня  2018 року №16-ос на посаду головного спеціаліста  сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації за результатами конкурсного відбору призначений Станіслав Дятел. Наразі Станіслав  Петрович відкомандирований у сусідній район на стажування  аби перейняти кращий досвіт роботи та кращі практики діяльності в галузі архітектури. Побажавши посадовцю плідної праці на благо  жителів району, учасники наради  перейшли до безпосереднього розгляду питань порядку денного. 
Працюючи згідно порядку денного, начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік  повідомив, що  тиждень минув без  надзвичайних ситуацій в районі. 
Про підсумки виконання місцевих бюджетів за січень - травнь  та про заходи щодо забезпечення
виконання бюджетних призначень у червні поточного року учасників наради інформувала Світлана Карпюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації. Відтак, як повідомила Світлана Семенівна за підсумками п’яти місяців  2018 року до місцевих бюджетів району, включаючи бюджети об’єднаних територіальних громад, надійшло 34 млн. 200 тис. грн. власних доходів, що становить 46,1 відсотка до уточненого плану на рік з урахуванням змін. Перевиконання в цілому по району, враховуючи бюджети об’єднаних територіальних громад становить 4 млн. 631 тис. грн., загалом виконані усі місцеві бюджети. Що стосується податків, то місцеві бюджети виконані в розрізі по усіх видах платежів. В цілому місцеві бюджети по району виконані на 131,9 % (без ОТГ)  і перевиконання становить 1 млн. 908 тис. грн.  Що стосується видатків, то усі вони проведені відповідно до передбаченого розпису. На минулому тижні прийнято розпорядження голови райдержадміністрації, згідно якого прийняті кошти, що розподілені обласним бюджетом на реалізацію освітнього проенкту "Нова українська школа"  та від бюджетів міста Ковеля та  Турійського району  на оздоровлення дітей в ПЗОіВ «Оберіг». Також Світлана Семенівна розповіла про співпрацю управління фінансів райдержадміністрації з фінансистами громад з метою надання їм кваліфікованої і практичної допомоги у реалізації на місцях повноважень у сфері бюджетування.
В свою чергу,  начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Олена Давидович, доповіла про стан фінансування соціальних виплат. Загалом у цьому місяці профінансовані державні допомоги у розмірі 7 млн. 58,5 тис. грн.,  фінансуються будинки сімейного типу  у розмірі 91 тис. грн., профінансовано пільги, субсидії за житлово-комунальні послуги та спожиту  електроенергію  і воду на 547 тис. грн. Зроблено звірку з організаціями і надавачами послуг по субсидіях і згідно відповідних звірки на сьогоднішній день  знято і повертається до бюджету 7 млн. 451,5 тис. грн.  Підготовлені списки осіб на монетизацію, тобто отримання компенсації за економію газу, підлягає під монетизацію 2532  сім’ї на 1 млн. 591,2 тис. грн.,  інформаційна діяльність  в даному напрямку організована на території усього району. 
В рамках наради було обговорено питання щодо запровадження дії  на території району  норм  постанов Кабінету Міністрів  від  14.03.2018 року №196  «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» та № 197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських  маршрутах».
Про передачу земельних ділянок сількогосподарського призначення державної власності  у комунальну власність об’єднаних територіальних громад інформував начальник міськрайонного управління у Ковельському районі  та м. Ковель Головного управління  Держгеокадастру в області Андрій Олексюк. Загалом, за результатами проведення інвентаризації,  трьом об’єднаним територіальним громадам у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України №60-р «Про передачу земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» було передано 54 тис. 802, 4 га земель, зокрема: Колодяжненській ОТГ – 123 земельні ділянки  площею 1917, 7 га, Поворській ОТГ – 157 земельні ділянки (1956,6 га)  і Дубівській ОТГ – 102 земельні ділянки загальною площею 928,2 га. Наразі триває підготовка для передачі земель Велицькій та Голобській об’єднаним територіальним громадам.
В ході роботи   голова райдержадміністрації ознайомив із запланованими заходами  на поточний тиждень, зокрема, щодо проведення традиційної наради із керівниками органів місцевого самоврядування з розгляду низки актуальних питань сьогодення. Відтак, Віктор Козак озвучив низку завдань для керівників управлінь та відділів та побажав усім посадовцям вдалого і результативного робочого тижня.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадмінстрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація