Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 червня 2018 року
Ось і розпочався сезон збору та заготівлі лісових дарів, передусім цілющої чорниці. Відтак,  комісія з питань організації заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань, що постійно діє при райдержадміністрації  активізувала  свою роботу. Сьогодні ж відбулось перше її цьогорічне організаційне
засідання під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Козака, за участі заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, заступника голови районної ради Олександра Пасенковського,
представників лісогосподарських формувань району.  Головна мета зустрічі – аналіз здійснення заготівлі ягід та грибів у минулих  роках,  планування роботи комісії, зокрема щодо активної роботи з представники заготівельних компаній, що здійснюють свою діяльність на території району.
Ні формат діяльності комісії в напрямку заготівлі другорядних лісових ресурсів, а ні перелік необхідних для 
реалізації такої діяльності документів, процедура оподаткування, обсяги лімітів виділених для Ковельського не змінились, але погодні  умови  не надто сприятливі. За інформацією представників лісового господарства району,  чорниця дрібна, адже не вистачає вологи, хоч, звісно цього річ її значно більше ніж було у 2017 році.  
Загалом члени комісії   налаштовані оптимістично та висловили свою готовність  до співпраці  з усіма відповідними структурами, аби якомога більше наповнити місцеві бюджети від заготівлі другорядних лісових матеріалів.
 
Відділ з питань внутрішньої та інфрмаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація