Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 червня 2018 року
Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана,  за участі голови районної ради та заступника голови  ради Олександра Пасенковського, представників профільних структурних підрозділів райдержадміністрації відбулась робоча нарада з питань організації та проведення в районі щорічних заходів, приурочених  Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв  війни. 
Як зазначив Роман Ярославович, 22 червня Ковельщина, як і уся Україна,  вшановує пам’ять  синів і дочок українського народу, полеглих під час німецько – радянської війни 1941-1945 років, їх подвиг та жертовність. 
Саме з метою збереження і належного вшанування світлої пам’яті жертв війни учасники робочої наради висловили ряд пропозицій щодо проведення   формату заходів, приурочених цій скорботній даті.  Як результат злагодженої та оперативної роботи було ухвалено рішення, згідно з яким, на базі Білашівської сільської ради 22 червня об 11.00 год. відбудеться тематичний захід,  до участі в якому запрошуються представники районної та місцевої влади, депутати сільської та районної рад,  громада села, учнівська молодь, ветерани війни, учасники АТО, волонтери,  громадськість району. 
Також учасники наради рекомендували   цього ж дня провести відповідні заходи в усіх центральних садибах району з покладанням квітів до пам'ятних знаків борцям за волю і незалежність України, в закладах культури району – культурно-мистецькі, інформаційно-просвітницькі за  участю ветеранів війни, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасників антитерористичної операції. Згідно розпорядку церковних богослужінь –  в церковних храмах району - панахиди за загиблими та молебні за захисниками України. 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  
 

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація