Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 червня 2018 року
Наближається 22 – га річниця Конституції України. Враховуючи її важливе значення  у розбудові правової демократичної держави та з метою  належної підготовки до  річниці створення основного закону суспільства і держави  сьогодні, 8 червня 2018 року,  відбулась робоча нарада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, за участі голови районної ради Андрія Броїла, його заступника Олександра Пасенковського та керівників профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.
Варто зазначити, що у відповідності до обласного розпорядчого документу райдержадміністрацією розроблений план - заходів з підготовки та відзначення  в районі 22- річниці Конституції України, згідно якого структурні підрозділи райдержадміністрації та виконавчі комітети селищних, сільських  рад мають долучитись до організації і проведення різного роду заходів з означеної  тематики. Сьогодні ж під час робочої наради  були опрацьовані питання щодо проведення районного урочистого заходу, зокрема: місце його проведення,  його формат, перелік учасників та запрошених. За результатами роботи було визначено, що районний захід, приурочений 22- ій річниці
Конституції України, відбудеться 27 червня о 10.00 год. на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Оберіг», захід включатиме в себе офіційну частину, а це виступи керівників влади та концертну програму тематичного спрямування. В рамках заходів з відзначення річниці Конституції під час наради було обговорено проведення у закладах культури  району тематичних вечорів, лекцій, зустрічей з учасниками національно-визвольних змагань, активістами громадських організацій та політичних партій,   святкових концертів, тематичних вечорів, інших культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів; в Ковельській центральній районній бібліотеці та бібліотеках – філіях району книжкових виставок, тематичних полиць, у музеях – експозицій, виставок з історії Конституції України; у пришкільних мовних таборах  організація й проведення тематичних заходів, присвячених висвітленню історії вітчизняного конституційного права, забезпечення роз’яснення основних положень Конституції України, шляхів реалізації конституційних прав громадян, обладнання куточків правових знань; проведення в районі місячника правових знань, проведення тематичних заходів з вивчення основних положень Конституції України у військовій частині А 1548 (с. Поворськ) та у Ковельському   ОМВК.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація