Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
8 червня 2018 року
З метою наближення надання кваліфікованих пенсійних послуг безпосередньо до їх одержувачів, підвищення оперативності обслуговування громадян фахівець Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України починаючи з 11 червня щопонеділка з 9.00 до 13.00 здійснюватиме прийом громадян у приміщенні Дубівської сільської ради (з можливістю коригування при відсутності потреби і за погодженням з адміністрацією). 
Не виїжджаючи за межі громади  можна  отримати консультації з питань призначення, перерахунку, виплати пенсій; роз’яснення щодо застосування законодавства   про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення. Можна подати заяву щодо перерахунку пенсії, встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною, виплати недоотриманої пенсії, зміни способи її виплати або ж адреси проживання, оформити анкету  для виготовлення  пенсійного посвідчення та отримати його. Окрім цього замовити довідку про дохід або ж індивідуальні відомості про застраховану особу.
За бажанням юридичних та фізичних осіб фахівець управління надасть практичну допомогу в процесі реєстрації користувача у веб-порталі з метою  надання електронних послуг Пенсійного фонду України (система надання електронних послуг в електронному форматі) за допомогою веб- порталу або ж зв’язатися з керівниками Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в режимі on–line за допомогою Skypе-зв’язку.
 
Ковельське об’єднане управління Пенсійного фонду України 

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація