Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 червня 2018 року
«Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»
Сьогодні, 06 червня 2018 року, у режимі відеоселекторного зв’язку, відбулося засідання координаційної ради із реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в області на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» у 2017 році та завдання на 2018 рік за участі першого заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана.
Першим пунктом ішлося про стан реалізації згаданої стратегії у 2017 році, про що доповів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин, а для співдоповіді був запрошений до слова директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад. 
Ігор Ярославович розповів про всі проведені упродовж минулого року заходи, які популяризують фізичну
культуру та спорт і здоровий спосіб життя відповідно. Наголосив, що у місцевостях, де діють центри «Спорт для всіх», краще налагоджена відповідна робота, тож закликав до створення таких структур. Посадовець розповів про фінансування будівництва об’єктів спортивної інфраструктури, відповідні бюджетні програми тощо.
Окремо зупинився на проведенні інформаційної кампанії. Серед пріоритетних завдань на 2018 рік – налагодження роботи за спортивним напрямком в об’єднаних територіальних громадах.
Виокремивши низку завдань для профільних структурних підрозділів, члени координаційної ради підтримали пропонований проект рішення.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація