Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 червня 2018 року
5 червня голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, голова районної ради Андрій Броїло, заступник голови районної ради Олександр Пасенковський, посадовці профільних структурних підрозділів  райдержадміністрації, за посередництвом відеоселекторного зв’язку, взяли участь в оперативній нараді у голови облдержадміністрації Олександра Савченка.
В овальному залі обласної ради учасниками наради були: керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області.
Під час наради  говорили  про  оздоровлення та відпочинку дітей області. Відтак, як повідомила начальника управління освіти, науки і молоді обласної державної
адміністрації Людмила Плахотна, оздоровлення та відпочинок дітей в регіоні здійснюється відповідно до Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки, цього річ послугами оздоровлення та відпочинку планується охопити понад 34  тисячі дітей Волині.
– У період із 13 по 18 квітня відбулися комплексні перевірки стаціонарних закладів спеціалістами структурних підрозділів управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області та головного управління Держпродспоживслужби в області. За результатами перевірок підготовлені відповідні довідки щодо усунення та виправлення недоліків та недопрацювань. Тож наприкінці травня відбулися повторні перевірки  позаміських закладів оздоровлення та відпочинку щодо їх готовності до роботи у літній період. Між іншим, витрачено понад 500 тисяч гривень, основна частина коштів була спрямована на встановлення автоматичної пожежної сигналізації, придбання первинних засобів пожежогасіння тощо. Тож практично всі приміщення дитячих таборів обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, – зазначила Людмила Володимирівна.
Окрім того, протягом літа  планується забезпечити роботу 199 таборів  відпочинку. Із них: 193 табори з денним перебуванням, 3 – праці та відпочинку, 3 – наметові, де активним дозвіллям планується охопити майже 14 тисяч дітей.
Про організацію роботи із захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в області доповіла начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Алла Онищук. Відтак, на Волині налічується 1 тисяча 466 дітей відповідних категорій. Лише у третини з них померли батьки. Натомість основна причина осиротіння дітей – це складна ситуація в неблагополучних сім’ях. Тому нині потрібно посилювати соціальну роботу саме з ними.
– Сьогодні 1 тисяча 93 дитини виховується під опікою і майже 300 дітей – в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Середній показник в області складає 94 відсотки. Значно нижчий – зафіксовано в Ковельському та Локачинському районах. Окрім того, в області діє 20 дитячих будинків сімейного типу і 86 прийомних сімей, де виховують 298 дітей. Хочу відзначити, що впродовж останніх років дещо знизилися показники розвитку таких форм виховання. Тому прошу звернути увагу на цю проблему, – закликала Алла Миколаївна.
Що ж стосується передачі повноважень на місця, яке відбулося в рамках реформи децентралізації, то на даний час лише три ОТГ Луцького району висловили готовність створити службу в справах дітейСвоєю чергою, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області, висловив думку щодо можливості прикріпити спеціалістів соціальних служб від райдержадміністрацій до створених об’єднаних територіальних громад, аби, в першу чергу, надати практичну допомогу в ОТГ.
 
Відділ з питань внутрішньої  та інформаційної 
політики апарату райдержадміністрації 

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація