Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 червня 2018 року
Організація і проведення виїзних прийомів  громадян керівництвом Ковельської райдержадміністрації – одна із можливостей безпосередньо дізнатися про актуальні проблеми жителів району, аби вчасно та ефективно їх вирішити  та забезпечити  дію Закону України «Про звернення громадян»  в частині практичної реалізації громадянами наданого їм Конституцією України права на відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення. 
Виїзди на місця відбуваються згідно заздалегідь спланованих та затверджених графіків, точна дата і час прийому повідомляються в засобах масової інформації та на офіційному веб-ресурсі райдержадміністрації. 
Так, сьогодні, 06 червня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман провів виїзний прийом громадян у Люблинецькій  селищній раді.
В рамках виїзного прийому  відбулась зустріч з громадським активом та працівниками сільської ради, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності громади.
Зокрема, на часі – забезпечення роботи інклюзивно-ресурсного центру, котрий розпочне свою роботу з 1 вересня цього року. Тож Роман Ярославович обговорив із Люблинецьким селищним головою Наталією Сіховською тему виділення коштів з метою співфінансування закладу для дітей з особливими освітніми потребами у розрахунку на їх кількість у згаданій громаді. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація