Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
6 червня 2018 року
Шановні журналісти Ковельщини!
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста, що відзначається щорічно 6 червня. 
Важко оцінити всі грані і всю важливість обраної вами справи, враховуючи вплив друкованих та електронних засобів масової інформації на різні сторони суспільного життя. На вас покладена важлива місія — стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу.  Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення подій і проблем – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю. Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на недоліки. 
Не дарма у громадянському суспільстві, в якому панує демократія – працівників засобів масової інформації називають «четвертою владою». Відрадно, що і наша держава впевнено крокує до цієї суспільної моделі, а авторитет журналістів та їхній реальний вплив у боротьбі за правду та справедливість усе більше зростає.
Як кажуть, журналіст – не просто професія, це стан душі. Ба більше: це – спосіб життя, адже ступивши одного разу на цей шлях, ви свідомо обрали важливу роль –  ніколи не бути осторонь важливих суспільних процесів, творити настрої суспільства, формувати його свідомість. Тож нехай ваші професійні діяння приносять лише користь, а творчі надбання – естетичне задоволення для вашої аудиторії.
Зичимо вам, шановні журналісти, міцного здоров’я та невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай події, які вам доведеться висвітлювати, будуть позитивними і світлими, статті та передачі — яскравими і змістовними. Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинну справу і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками. 
Здоров’я вам, особистого щастя, родинної злагоди та сімейного затишку, а також мирного неба! Примноження творчих здобутків та успіхів на професійній ниві!
 
З повагою,
Віктор Козак, голова райдержадміністрації, депутат обласної ради
Андрій Броїло, голова районної ради
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація