Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 червня 2018 року
В Ковельському районі  з 4 червня 2018 року  на базі закладів  загальної середньої освіти стартував, зініційований   Міністерством освіти і науки, загальнонаціональний проект літніх мовних таборів. Відтак, звичні оздоровчі табори, в яких учні перебували  після
закінчення навчального року трансформовані на літні школи вивчення іноземних мов, які працюватимуть  три тижні з залученням чималої  кількість дітей району.
Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман та начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Ревейчук  інспектували діяльність літніх мовних таборів у 
школах району. 
Як зазначив Роман Ярославович  в сучасному житті володіння англійською та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції.
 Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти і це також запорука успішної персональної кар’єри.
Відтак  посадовці мали нагоду побачити як у таборах діти безпосередньо   спілкуються іноземною  мовою та застосовують їх у різних формах діяльності, зокрема в ігрових та концертних програмах, театральних виставах. Та все ж таки головною метою такої організації відпочинку дітей є зробити дитячі спогади про літній відпочинок  більш яскравими та змотивувати наймолодших школярів до вивчення англійської мови, а для педагогів - це  ще й гарна мовна практика.
Кращим підтвердженням успішної діяльності мовних таборів при закладах загальної середньої освіти району є сонячні  дитячі  посмішки на цих світлинах. 
  
   
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 
   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація