Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
5 червня 2018 року
Активна робота щодо будівництва зупинки громадського транспорту у с. Зелена
З огляду на періодичні звернення мешканців с. Зелена до місцевої влади, зокрема, і до голови райдержадміністрації Віктора Козака під час виїзного прийому громадян, що відбувся 30 травня 2018 року, щодо будівництва у згаданому населеному пункті ще однієї автобусної зупинки у зручному для тутешніх жителів місці, ведеться
активна робота з метою оперативного вирішення назрілого питання.
Відтак, сьогодні, 05 червня 2018 року, у кабінеті голови райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участі заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, Зеленського сільського голови Оксани Паливоди, начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариси Білинської, 
головного спеціаліста виробничо - технічого відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Віктора Кордонця , представників поліції, на котрій посадовці детально обговорили відповідну тему. А також - визначилися із видами заходів, яких необхідно вжити для подальшої роботи, спланували їх поетапність, окреслили завдання для кожного відомства. 
Першочерговою є процедура створення проекту будівництва автобусної зупинки, однак їй передує окрема підготовча діяльність.
Поміж усього – комісійне обстеження місця облаштування автобусної зупинки, тож учасники наради, які увійшли до комісії, по її завершенні вирушили на згаданий відрізок з метою безпосереднього огляду, дослідження у контексті відповідних вимог законодавства щодо встановлення зупинок громадського транспорту, дотримання будівельних норм тощо. 
За результатами обстеження, було напрацьовано ряд рекомендацій для органу місцевого самоврядування, що стосуються координації дій із департаментом інфраструктури та туризму облдержадміністрації, роботи із місцевим населенням тощо.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації  

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація