Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 червня 2018 року
Хоч програми відзначення днів населених пунктів у районі є, в основному, традиційними, одначе кожна громада вносить у неї щось своє. Усю душу в організацію свята у Бахові Дубівської ОТГ, яке відзначили недільного дня – 3 червня 2018 року, вклали місцеві культурні працівники, ба більше: не просто спостерігачами, а безпосередніми учасниками дійства мали змогу стати усі місцеві жителі. Та про все – по черзі.
Варто згадати, що не так давно, 27 травня, День села пройшов іще в
одному з населених пунктів Дубівської ОТГ – у с. Вербка. Пишні гуляння й цікаву концертну програму влаштували для мешканців
села, котрих також завітав привітати голова райдержадміністрації Віктор Козак. Тоді Віктор Теодосійович виголосив найщиріші зичення з цієї нагоди та відзначив високий рівень організації заходу.
Тиждень потому – 3 червня, сонячної літньої днини вже на вулицях Бахова було велелюдно: у приємній метушні тривала підготовка до направду важливого дня – відзначення свята села. Адже чи не кожен тутешній мешканець був у чомусь задіяний. Сімейні пари брали участь у спортивних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна 
сім’я», господині напередодні накуховарили різноманітних смаколиків, які, своєю чергою, представили на кулінарній виставці. Інші долучилися до квест-естафети під назвою «Шляхами села», хтось змагався у пляжному волейболі чи брав участь у велоестафеті… Для малих мешканців громади був організований конкурс малюнків на асфальті «Село мого майбутнього». Словом, кожен міг знайти заняття й розваги до душі, продемонструвати свої вміння та таланти.
Окрім того, для дітей діяли атракціони і розважали аніматори.
Невід’ємним атрибутом подібних святкувань є проведення ярмарки.
- Дорогі жителі громади, - звернувся Віктор Козак до аудиторії. – Щиро вітаю вас із Днем села. Приємно бачити вас тут, усміхнених, вНе обділяючи нікого увагою, привітати жителів Бахова прибув голова райдержадміністрації Віктор Козак. Завітали також і 
Дубівський сільський голова Роман Троцюк, представниця благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині» Клавдія Савчук. Усі зібралися у тутешньому будинку культури, де по обіді відбулася урочиста частина.
гарному настрої, таких жвавих та активних. Нехай надалі у вас буде все більше приємних та святкових приводів збиратися всім селом, всією громадою. Жити в мирі та дружбі, любити й поважати один одного, працювати задля розвитку малої батьківщини. Гарних
розваг та чудово проведеного часу! – щиро побажав керівник виконавчої гілки влади Ковельщини.
Згодом на присутніх чекав концерт у виконанні аматорів сцени, котрі завітали із різних куточків району. Яскравим танцювальним номером потішили також учні місцевого закладу освіти. 
Неодмінною складовою тематичної святкової програми у всіх населених пунктах району, і можна навіть сказати, що вже – традиційною стало проведення лотереї із розіграшем цінних призів. Направду насичений, цікавий і незабутній день завершився запальною дискотекою, залишивши по собі багаж позитивних емоцій і незабутніх  вражень. 
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація