Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
4 червня 2018 року
Літо – якраз та пора, коли у більшості населених пунктів району відзначають День села чи селища. Зокрема, 3 червня 2018 року згадане свято відбулося у с. Уховецьк Колодяжненської об’єднаної територіальної громади. Привітати місцевих жителів завітав і голова райдержадміністрації Віктор Козак.
Відрадно, що святкування Дня села було організовано на високому рівні. Можна сказати, що на Ковельщині вже склалася добра
традиція проводити подібні заходи за насиченим різними розвагами та цікавими номерами сценарієм. Не виняток – День села в Уховецьку, адже на громаду та її гостей чекала програма, у якій – і виступи аматорів сцени, і спортивні змагання між місцевими мешканцями, і аніме-шоу для дітвори,  і розіграш лотереї тощо. 
Паралельно діяли святкова ярмарка, а також атракціони для малечі. Тож славні народні гуляння зібрали чи не всіх, хто тут народився та виріс, а також мешканців сусідніх сіл.
Привітати громаду зі святом прибули голова райдержадміністрації Віктор Козак, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, представник благодійного фонду народного депутата Степана Івахіва «Патріоти Волині» Клавдія Савчук.
Віктор Козак, звертаючись до присутніх, привітав усіх зі святом,
побажав здоров’я, миру, благополуччя і добра!
- Бажаю, щоби ваше село розвивалося, його мешканці примножувалися, а рівень життя – підвищувався, - мовив Віктор Теодосійович. – Щастя вашим родинам, а всій громаді – процвітання.
Направду найбільш захопливою частиною свята були спортивні 
змагання між тутешніми жителями, в яких були задіяні як чоловіки, так і жінки. Зокрема, змагалися за такими видами: армреслінг, штовхання колоди, перетягування каната, перенесення мішків, дартс, штовхання м’яча тощо.
Захопливу концертну програму представили аматорські колективи із населених пунктів Колодяжненської ОТГ. Просто неба діяла святкова ярмарка, на котрій пропонували товари народних промислів, а також солодкий бджолиний продукт – мед, який можна було скуштувати. 
Насамкінець для тих, хто придбав лотерейні квитки, чекав розіграш цінних призів від фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині», а також придбаних за кошти сільського бюджету.
Ще довго над селом розливались  музика, пісні, жарти і сміх. А значить село живе,село зростає.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації 

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація