Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 червня 2018 року
Сьогодні  на базі Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбулася прес-конференція директора Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк на тему: «Громадські роботи – зайнятість безробітних, користь місцевим громадам». 
Серед учасників зібрання – голова райдержадміністрації Віктор Козак, міський голова
Олег Кіндер, голова районної ради Андрій Броїло, керівники об’єднаних територіальних громад, зокрема: Дубівської – Роман Троцюк, Поворської – Сергій Семенюк, Голобської – Сергій Гарбарук, Колодяжненської – Віталій Кашик, а також керівник РЖКП-1 Віктор Солов‘янчук.
Застосовуючи  презентаційний матеріал  Роман Романюк розповів про основні надбання  служби в напрямку  організації громадських робіт в області у  попередні роки та пріоритети  2018 року. Зокрема наголосив, що обласна служба зайнятості робить акцент на розширені видів громадських робіт щодо посилення уваги до родин військовослужбовців, які 
захищають цілісність держави, супровід людей з інвалідністю, екологічне оздоровлення тощо.  Виокремив дієву співпрацю органів місцевої влади, територіальних громад, що базується на партнерських стосунках із службою зайнятості.
- З початку року за направленням центрів зайнятості  області участь в громадських
роботах взяли понад 700 безробітних, 69 із  нині працевлаштовані на постійне місце роботи. Враховуючи, що користь від  організації оплачу вальних робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі  розвиватиме співпрацю у цьому напрямку, - зауважив Роман В’ячеславович.
Про тісну багаторічну співпрацю з Ковельським міськрайонним центром зайнятості у напрямку організації громадських робіт на території району говорив  голова райдержадміністрації Віктор Козак, адже переконаний, що 
територіальні громади району від залучення безробітних до  організації таких робіт 
отримують виключно позитив, а відтак і головний результат - ріст доходів населення.  Керівники об’єднаних територіальних громад району розповідали про свій досвід залучення безробітних на громадські роботи, зокрема: наведення благоустрою   населених пунктів, заготівля дров для бюджетних установ, а
також про приклади  працевлаштування тих, хто виконував тимчасові роботи, а знайшов  постійне місце праці. Мова йде про Голобську ОТГ, де дві людини працевлаштовані у місцеве житлово – комунальне господарства.
Загалом, під час зустрічі звучали виключно позитивні відгуки  щодо співпраці органів місцевої  влади, територіальних громад із Ковельським міськрайонним центром зайнятості в організації не лише громадських робіт, а й в усіх дотичних сферах діяльності. 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація