Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 червня 2018 року
Перший день літа на календарі, тож світова спільнота традиційно відзначає важливе для кожного суспільства свято – Міжнародний день захисту дітей. Особливе ставлення до згаданого дня на рівні нашого району: з цієї нагоди свої зусилля об’єднали керівництво районної влади, служба у справах дітей райдержадміністрації, відділ культури райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, Зеленська сільська рада, меценати тощо, аби світлого літнього дня подарувати справжнє свято для малечі,
створити атмосферу яскравого та безтурботного дитинства для тих діток, для котрих воно, на жаль, не було безхмарним. Тож сьогодні, 1 червня 2018 року, у Будинку культури с. Зелена відбувся районний тематичний захід «Хай буде дитинство щасливим». Та це не все, що чекало на гостей, зокрема і юних, адже на площі коло будинку культури організували веселі забави, різноманітні конкурси із призами для дітвори, солодкий стіл та багато інших розваг.
Цього дня кожен квадратний метр приміщення та території довкола, де проходило дійство, свідчив: сьогодні тут усе – для дітей. Кольорові повітряні кульки, виставки 
дитячих художніх робіт, експозиція дитячої літератури… 
Зал, в котрому зібралися на урочистості представники районної та місцевої влад, а зокрема – перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, депутат обласної ради Галина Йовик, Зеленський сільський голова Оксана Паливода, начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Лариса Білинська,  начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Матяшук, начальник відділу освіти
райдержадміністрації Ірина Ревейчук та інші посадовці, миттю наповнився малими пташенятами, що метушливо займали свої місця, а найменші тулилися до своїх матусь та татусів,і, мабуть, не розуміли, що увесь цей люд зібрався вітати саме їх.
Із вуст ведучих лунали щирі та проникливі слова  про найпрекраснішу та найбезтурботнішу пору у житті людини – дитинство. 
Маленьких та юних друзів зі сцени привітали Роман Кульцман та Оксана Паливода.
Роман Ярославович подякував Зеленському сільському голові, місцевим працівникам 
культури, тутешньому закладу загальної середньої освіти за співучасть у проведенні сьогоднішнього районного заходу, а також передав найщиріші вітання від голови райдержадміністрації Віктора Козака та голови районної ради Андрія Броїла. 
- Бажаю, щоби ви сповна відчули радість дитинства, у сім’ях та родинах завжди
панували любов, злагода та мир, - мовив Роман Кульцман. – Хорошого відпочинку під час літніх канікул, приємних вражень і пригод та із користю проведеного часу.
Оксана Паливода у своєму виступі наголосила, що кожен дорослий мусить першочергово працювати для щастя дітей:
- Щаслива дитина – це щаслива родина, а значить – щаслива Україна.
Слово мав також Степан Гапонюк – перший, хто разом із дружиною Тетяною Олександрівною, створили у районі дитячий будинок сімейного типу. Сім’я Гапонюків 
багато років виконує прекрасну функцію батьківства, народили шестеро власних діток, дали їм путівку в життя, але їхнього великого серця та любові вистачило ще на стільки ж дітей-сиріт, яких вони взяли у свою родину.
Номер за номером, здебільшого – у виконанні дітей, то тішив присутніх веселістю, то розчулював до глибини душі. Яскравими та неймовірними виступами наповнили сьогоднішнє свято Анастасія Карпук-Сугак, дует акордеоністів Наталії Шум та Вікторії Чуль  із Люблинця, вихованці Школи мистецтв м. Ковель Кіра Сергієнко, Анастасія Смаль,
Юлія Тарасова, солістки Районного будинку культури Ольга Балюк із сином Владиславом та Ірина Михалевич, а також вихованці закладу дошкільної освіти «Веселка» с. Зелена із солістом Ярославом Колядою. Посеред пісень, що прозвучали – змістовні композиції про гордість за батьків, яку діти відчувають стосовно тих, хто захищають нашу державу від ворогів, а також заклик до високої шани, любові та поваги дітьми своїх мам та татусів – упродовж життя. 
Важко було стримати сльози, бо чи не кожен присутній проникся глибоким змістом та по-дитячому щирим і чистим виконанням.
«Ми – за волю, ми – за мир, за щасливе свято» - лунало із дитячих вуст, і тоді справді приходить усвідомлення, що доросла половина населення зобов’язана творити світ, де панують саме ці поняття, робити дітей щасливими, бо їхні посмішки – це найбільша винагорода… 
На приємній ноті завершився концерт і теплими словами вдячності ведучі згадали тих,
хто долучився до організаційної та матеріальної підтримки свята: Ковельську райдержадміністрацію – голову Вікторова Козака, голову районної ради Андрія Броїла, Зеленську сільську раду – голову Оксану Паливоду, депутата Волинської обласної ради Галину Йовик, директора ДП «Ковельський лісгосп» Володимира Данилюка, працівників Зеленської сільської ради та працівників культури, підприємців Зеленської сільської ради: Любов Якимчук, Ігоря Прадійчука, Юрія Семенюка, Віктора Булу, Миколу Паливоду, приватного підприємця Олега Онігу.
По завершенні урочистої програми малеча вся гуртом рушила по яскраві повітряні кульки, аби згодом, загадавши бажання, випустити їх  у небо. Символічно припіднести до небес свою мрію, яка обов’язково здійсниться!
 
   
   
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація