Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
1 червня 2018 року
                                                          Дорогі діти!
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Недарма кажуть, що дитинство – найпрекрасніший період у житті людини. Та, на жаль, не всі дітки можуть сповна відчути радість та безтурботність цієї пори у силу життєвих обставин. Слова щирої вдячності та поваги адресуємо прийомним батькам та батькам-вихователям, які самовіддано та щиро творять щасливе дитинство та майбутнє загалом для прийомних діток та виховують їх гідними людьми. 1 червня  щороку ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. З одного боку – це світле, радісне свято маленьких громадян нашої держави, а з іншого – це нагадування дорослим про їх святий обов’язок – оберігати дітей від усіх загроз, стояти на сторожі їх прав, дарувати любов, турботу та тепло. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головне завдання для батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Серед пріоритетів у роботі органів влади та громадськості - дбати про здібності та всебічний розвиток інтересів дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
У складний для нашого суспільства час, коли сини й доньки України боронять мир та спокій в країні від російської агресії, постала ще одна категорія дітей, котру хочеться виокремити – це діти учасників АТО.  Їхні батьки – це приклад мужності, гідності та патріотизму. Вони захищають не тільки власну сім’ю, а й цілу державу, тож наш святий обов’язок – бути особливо уважними до їхніх діток, піклуватися та підтримувати їх. 
Шановні дорослі!Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!
Дорогі юні друзі! Бажаємо, щоби пора вашого дитинства була направду щасливою, по-доброму безтурботною та сповнена позитивними враженнями і корисними знаннями! Добра вам, здійснення мрій, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!
Бажаємо Вам, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку! Віри у майбутнє та здійснення мрій!
 
З повагою,
Віктор Козак, голова райдержадміністрації, депутат обласної ради
Андрій Броїло, голова районної ради

   Онлайн путівник

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація