Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
15 травня 2018 року
Військовий полігон – заборонена зона!

В оточенні наших лісів, в межах Ковельського, Маневицького та Камінь-Каширського району Волинської області знаходиться Поворський авіаційний полігон.
На даний час на полігоні періодично проводяться військові навчання із застосуванням особового складу, військової техніки та озброєння, заходи по практичному застосуванню авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет), стрільби з військового озброєння, знешкодження (підриви) невибухнувших боєприпасів
Незважаючи на постійне проведення з боку командування авіаційного полігона роз’яснювальної роботи, на територію полігона  продовжують потрапляти громадяни, які нехтують безпекою свого життя та життя своїх дітей.  
Територія авіаційного полігона є забороненою зоною для населення і осіб, що не мають прямого відношення до його роботи. Вхід та в’їзд на територію авіаційного полігона КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Межі полігону встановлюються шлагбаумами і попереджувальними знаками з написами: “НЕБЕЗПЕЧНО! ТЕРИТОРІЯ ПОЛІГОНА! ПРОЇЗД І ПРОХІД СУВОРО ЗАБОРОНЕНІ!”     
Як повідомлялося нами раніше, на територіях колишніх та діючих полігонів України, внаслідок ігнорування забороною перебування на полігонах, недопущенням збору бомб, ракет, снарядів не припиняються випадки пов’язані з травмуванням, загибеллю та притягненням людей до кримінальної відповідальності.
На жаль не всі громадяни усвідомлюють небезпечність перебування на забороненій зоні та відповідальність яка настає за збір та демонтування вибухонебезпечних предметів.
Так, 4 квітня 2011 року на території полігона під час пошуку металобрухту та небезпечного поводження з металевим предметом подібним на бомбу загинуло двоє жителів села Черемошне Ковельського району Волинської області.
9 серпня 2011 року в селі Поворськ від розриву вибухонебезпечного металевого предмету загинула одна неповнолітня особа та травмована інша.
Причиною загибелі та каліцтва людей є ігнорування забороною перебування на території полігона, недопущенням збору бомб, ракет, снарядів інших металевих предметів.
Можна навести інші приклади трагічних випадків на полігонах, і вони щоразу нагадують, що пустощі з боєприпасами та невідомими предметами призводять до нещасних випадків.
Звертаючись до громадян, які проходять на територію полігона  з різною метою нагадуємо про ЗАБОРОНУ та НЕБЕЗПЕЧНІСТЬ перебування на забороненій зоні.    
Особливо хочеться попередити шукачів «дармового» металу, які всупереч забороні заходять на небезпечну територію, видобувають вибухонебезпечні предмети, демонтують та здають в пункти прийому металобрухту.
Командування авіаційного полігону попереджує, що до крадіїв металу на території авіаційного  Шановні краяни! Не наражайте на небезпеку себе і своїх дітей! Обійдіть полігон стороною. Не підбирайте і не розбирайте авіаційні боєприпаси, незнайомі вам речі. Це небезпечно для життя і здоров’я, як вашого, так і тих, хто поруч з вами.


Начальник авіаційного полігона                 І.О.ПЧЕЛЬНІКОВ
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація