Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 травня 2018 року
Сьогодні, 14 травня 2018 року, в овальній залі обласної ради у м. Луцьку відбулося розширене засідання обласної призовної комісії. Голова комісії - заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук брав участь у засіданні за допомогою відеоселекторного зв’язку із Шацької райдержадміністрації, позаяк перебував там із робочим візитом. Із нашого району до роботи долучився перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Роман Кульцман.
Під час засідання обговорили підсумки проведення заходів призову
громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2018 року на Волині, окреслили причини недоліків у її проведенні, визначили шляхи вирішення проблемних питань та завдання щодо виконання показників з комплектування команд призовниками 17-го та 23-го травня 2018 року. 
Про вищезгадане поінформував військовий комісар обласного військкомату, заступник голови обласної призовної комісії Роман Кулик. За його словами призовна кампанія проходить із великими труднощами. Роман Анатолійович відзначив окремі райони, котрі, станом на сьогодні, виконали план, згадав і тих, в кого найгірші 
результати. Військовий комісар повідомив, що багато питань виникає до роботи окремих медичних фахівців, часто немає співпраці  із сільськими та селищними головами, представниками поліції тощо. 
- Упродовж цих кількох днів, що залишилися, ми маємо докласти максимум зусиль задля виконання поставлених завдань, - наголосив Роман Кулик.
Сергій Кошарук надав окремі протокольні доручення головам райдержадміністрацій з метою подальшої, більш ґрунтовної роботи за згаданим напрямком.  
Насамкінець учасники наради обговорили шляхи та надали пропозиції щодо забезпечення якісного виконання в області завдань весняного призову громадян на строкову військову службу у травні 2018 року.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація