Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
14 травня 2018 року
День села у Скулині, що входить до Колодяжненської об’єднаної територіальної громади, відзначають 13 травня, а цьогоріч на цю дату припав ще й День матері. Відтак, подвійний привід для святкування спонукав мешканців громади та гостей провести цей день весело, атмосферно та незабутньо.
Цікава та насичена концертна програма, веселощі та забави для дітвори, смачні частування стравами національної української кухні, проведення лотереї  – це все чекало на тих, хто були присутні на святкуванні Дня села у Скулині. Привітати тутешніх мешканців із важливим днем завітав також голова райдержадміністрації Віктор Козак. Віктор Теодосійович побажав громаді безперервного розвитку та процвітання, її мешканцям – комфортного проживання на її території, а також гордості за своє село, і, звісно, приросту населення.
-    Усім здоров’я, миру, щастя! Благополуччя вашим родинам! – мовив голова райдержадміністрації. – Користуючись нагодою, вітаю всіх матерів із їхнім святом. Низький уклін за найтяжчу у світі працю – народження та виховання дітей. Дякуємо вам!
Щирі вітання лунали і від очільника громади – Колодяжненського сільського голови Віталія Кашика.
До участі у концерті долучилися аматорські колективи, що представляють населені пункти Колодяжненської ОТГ, тож потішили присутніх яскравими виступами та змістовними віншуваннями. Родзинкою стало пародійне шоу артистів із обласного центру.
Упродовж дня гості мали нагоду скуштувати різноманітні смаколики, зокрема – й страви української національної кухні: борщ, куліш, вареники тощо.
Неймовірні забави чекали на дітлахів, адже з нагоди свята на території села розмістили різні атракціони.
Відрадно, що цього дня діяли виставки декоративно-прикладного мистецтва,  яскраві зразки якого могли спостерігати гості святкувань.
Традиційними на відзначенні дат заснувань населених пунктів району стало проведення лотерей із розіграшем цінних призів, тож День села у Скулині – не виняток. Приємним завершенням цьогорічного святкування стала дискотека.
Тож, жителі Скулина і гості запам’ятають це свято надовго!А також – винесуть чимало ідей для організації святкувань у майбутньому.
 
Відділ з питань внутрішньої та інформаційної
політики апарату райдержадміністрації
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація