Шановні відвідувачі, щиро вітаємо Вас на офіційному веб-сайті Ковельської районної державної адміністрації!
 
 
 
 
   
11 травня 2018 року
Вітання голови райдержадміністрації Віктора Козака, голови районної ради Андрія Броїла з нагоди Дня матері
 
Дорогі матері!
Сердечно вітаємо вас із світлим і зворушливим святом - Днем матері.
Традиційно в другу неділю травня українці відзначають таке зворушливе свято, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності та безмежної шани до жінки-матері.
Материнство - безцінний дар, вічне джерело буття людського, основа сім'ї і роду. Саме мудрі і добрі матусині уроки є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов - найнадійнішим оберегом.
Мама - скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Мама... Це – найдорожча, найдобріша, найкрасивіша і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна - все це її турботи, її справи, її життя. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і щоб з нами не трапилося, ми знаємо, що материнське серце все відчуває, про все знає. Ми впевнені, що мама завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те скільки нам років. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.
Дякуємо вам за ніжність і ласку, за співані безсонними ночами колискові, за шиті оберегами вишиванки, за безмежне терпіння і щоденну натхненну нелегку працю, за молитви, які оберігають нас.
Доземний уклін усім матерям, чиї сини та доньки боронять нашу рідну землю на Сході України. Самовідданість, героїзм та мужність ваших дітей - це насамперед ваша заслуга.
Від усієї душі бажаю, щоб тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями і дбайливими руками, зігрівало родини повсякчас, а добро, що невтомно сієте довкола себе, повернулося сторицею. Спасибі, рідненькі, за те, що ростили, за те, що любите і за те, що Ви є!
Миру, благополуччя, Божої ласки та прихильності долі вам на довгі і щасливі літа.

З повагою та вдячністю

Віктор Козак, голова Ковельської райдержадміністрації, депутата обласної ради
Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради
   

 
Телефон: (03352) 5-22-16
Тел/Факс: (0332) 77-29-59
Адреса: 45000 м. Ковель,
вул. Незалежності 73
 
Веб-студія «Терен» © Copyright Ковельська районна державна адміністрація